Mužský kruh

martin-tham-muzsky-kruh-1

Si ochotný prijať zodpovednosť za svoj život a robiť zmeny? Máš chuť na sebe pracovať a podporovať ďalších? Si ochotný pracovať s egom vedome?

Vidíš zmysel v pravidelných stretnutiach, kde budeme komunikovať narovinu a pôjdeme do hĺbky? Ak to s tebou rezonuje, urob rozhodnutie a prídi. Si srdečne vítaný. Ak nemáš skúsenosti v osobnom rozvoji, ale máš ochotu na sebe pracovať, prídi, je to v poriadku.

Zámerom mužských stretnutí je vytvoriť bezpečný priestor pre zdielanie a vzájomnú podporu. Mužský kruh sprevádzam ja, Martin Thám, avšak v kruhu sme si rovní a všetci sa vzájomne podporujeme a prinášame si navzájom to, čo vieme. Na seba beriem úlohu organizátora a sprievodcu kruhu.

Základom je, aby sme v tomto kruhu komunikovali efektívne a s rešpektom voči ostatným. Mužský kruh otváram na základe podnetov, ktoré ku mne prichádzajú od ostatných. Téme mužstva sa venujem vedome posledných 9 rokov. Vnímam hodnotu skúseností, ktoré dokážem zrozumiteľne odovzdať.

Zámerom týchto stretnutí (približne 1x mesačne) je dlhodobý projekt, kde budeme postupne stavať, budovať, prehlbovať vzťahy a poznanie, podporovať sa a inšpirovať.

Stretnutia zameriame na rôzne témy:  muž, vzťahy, závislosti, poslanie a jeho naplnenie, ovládanie strachu, odvaha, sexualita, stres a zvládanie stresových situácii. Okrem rozprávania sa venujeme aj praktickým cvičeniam ako je meditácia, rôzne dýchacie cvičenia, otužovanie v chlade, pohyb a tak ďalej.

Mužský kruh je za dobrovoľný príspevok organizátorovi. Na mieste konania bude kasa, kde môžeš svoj dobrovoľný príspevok odovzdať.

Termín a miesto najbližšieho stretnutia

14. januára o 17:15 - stretnutie pod televíznou vežou na Kolibe

Bližšie info k stretnutiu a inštrukcie dostaneš e-mailom po prihlásení

Menu