Niečo málo o mne

Ak mi to dovolíš, pomôžem ti prijať a užiť si ten pocit v ľadovej vode. Dobre sa spojíme s dychom a telom, ukážem ti ako sa v strese uvoľniť, a tak to celé prijať. Milujem živly, a ľadová voda úzko súvisí s našim vnútorným ohňom a odvahou. Nakopneme to, prídi! Martin Thám

Na Slovensku, Česku aj Maďarsku som začal s kurzami Wim Hofovej Metódy ako prvý inštruktor, hneď po dokončení certifikácie, ktorú som si robil u Wima Hofa v 2016. Spravil som viac ako  200 kurzov a sprevádzal viac ako 5000 tisíc ľudí.

Workshopy sprevádzam tak, aby si účastníci prijatie ľadovej vody a kladný vzťah k chladu postupne viac a viac osvojili. Aby ste v sebe naštartovali nadšenie do života, dýchania, pohybu vpred aj čeleniu strachu. Aby ste si spravili prehľad o dýchaní, aký dych spôsobuje čo, čo je zdravé, čo škodlivé. Kedy robiť aké dýchacie cvičenie. Načo si dať pozor pri Wim Hofovej Metóde atď..

martin-tham-wim-hof-instruktor

Prečo kurz Wim Hof Method s Martinom Thámom?

Keď ideme do praxe ľadovej vody, mám talent v čítaní reči tela a strachu, a na základe toho ti viem pomôcť skutočne sa uvoľniť, prehĺbiť a spomaliť dych. Na mojich kurzoch to takmer vždy všetci zvládnu v pohode. Odnesieš si vysoko-pravdepodobne pozitívny zážitok a rád v tom budeš pokračovať.

Dýchacie cvičenie som rokmi skúseností a tisícami účastníkov kurzu vyladil na mieru a viem ho vysvetliť tak, že aj ľudia čo si naštudovali knihu Wima Hofa a pozreli niečo na internete, si v tom nájdu detaily, čo im to spríjemnia a posunú na novú úroveň.

Počas dýchania hrám na rôzne hudobné nástroje, čo posúva zážitok na iný level, toto nenájdete na každom kurze Wim Hofovej metódy, ale u mňa áno.

Mám v tomto obore všeobecný prehľad a početné skúsenosti, a preto dokážem kvalitne zodpovedať vaše otázky, nie z pohľadu zaujatosti, ale z nadhľadu. Keď si povieme A, tak následne aj B. Všetko má viacero pohľadov, a ide o to, ktorý prístup je vhodný teraz pre teba a tvoje telo a jeho osoh.

Viac o tom, čomu sa venujem